Діджиталізація музейних експозицій

12 жовтня 2023 року керівник лабораторії кіберфізичних систем ТНТУ ім. І. Пулюя, к.ф.-м.н., доц. Крамар Олександр Іванович представив науковий доробок команди фахівців нашого університету з діджиталізації науково-культурної спадщини  на науковій конференції “Сакральне мистецтво у музейних збірках: актуальні питання комплектування, збереження, атрибуції та популяризації”. Доповідь про XR-підтримку мистецьких експозицій музейних комплексів на прикладі дерев’яних скульптур із фондів НЗ «Замки Тернопілля» викликала значний інтерес працівників музейних установ України, які брали участь у роботі конференції.

Висловлюємо окрему подяку кафедрі управління інноваційною діяльністю та сферою послуг та проректору з економіки та розвитку ТНТУ, д.е.н., доц. Шерстюку Роману Петровичу за підтримку впровадження концепції цифрових інновацій в туризмі, лабораторії “Розумне місто Тернопіль” кафедри комп’ютерних наук ТНТУ за допомогу в розробці мобільного застосунку з розширеною реальністю, а також колегам з Національного заповідника “Замки Тернопілля” за надзвичайно цікаву тематику спільної роботи.