Відбувся Нобелівський семінар Тернопільського осередку Українського фізичного товариства!

21 листопада 2018 року успішно відбувся черговий Нобелівський семінар Тернопільського осередку Українського фізичного товариства. Учасники семінару дізналися від співробітників кафедри фізики про Нобелівську премію з фізики за 2018 рік
(доповідач – Ю.Л. Скоренький, файл презентації можете знайти в інституційному репозиторії), Нобелівську премію з фізики за 1988 рік, відкриття мюонного нейтрино і розвиток нейтринної фізики (доповідач –  Ю.М. Довгоп’ятий) та сучасний стан досліджень космічного простору (доповідач – О.І. Крамар). Відеозапис доповідей розміщено на кафедральному youtube-каналі. Запрошуємо до перегляду цьогорічного та до участі у наступних нобелівський семінарах!