Графіки консультацій

викладачів кафедри фізики на період сесії 2017-2018 н.р.

Прізвище викладача Дата Год. Примітка Ауд.
Дідух Л.Д. 06.12.2017 13.00 2-66
08.12.2017 15.00 2-14
19.12.2017 13.00 2-66
20.12.2017 11.00 2-14
Кульчицький В.І. 06.12.2017 9.30 2-66
11.12.2017 11.00 2-66
18.12.2017 9.30 2-66
Нікіфоров Ю.М. 04.12.2017 12.30 2-66
07.12.2017 12.30 2-66
08.12.2017 12.30 2-66
11.12.2017 12.30 2-66
14.12.2017 12.30 2-66
15.12.2017 12.30 2-66
18.12.2017 12.30 2-66
21.12.2017 12.30 2-66
22.12.2017 12.30 2-66
Сіткар О.А. 05.12.2017 10.00-12.00 Групи РТ, РП,РТс-4;   СБ-21 2-66
07.12.2017 11.00-12.00 Групи РТ, РП,РТс-4;   СБ-21 2-66
12.00-13.00 Групи СП-11, СП-12 2-
08.12.2017 11.00-12.00 Групи РТ, РП,РТс-4;   СБ-21 2-32
12.00-13.00 Групи СП-11, СП-12 2-17
11.12.2017 14.00-15.00 Групи СП-12,   СБ-21 2-66
12.12.2017 14.00-15.00 Групи РТ, РП,РТс-4;   СБ-21, РБ-21 2-66
14.12.2017 11.00-12.00 Групи РТ, РП,РТс-4;   СБ-21 2-66
12.00-13.00 РБ-21 2-66
15.12.2017 11.00-12.00 Групи РТ, РП,РТс-4;   СБ-21 2-66
12.00-13.00 РБ-21 2-66
17.12.2017 10.00-11.00 СБ-21 2-66
20.12.2017 10.00-12.00 всі групи 2-66
21.12.2017 10.00-12.00 всі групи 2-66
22.12.2017 10.00-11.00 всі групи 2-66

 

Прізвище викладача Дата Год. Примітка Ауд.
Скоренький Ю.Л. 03.12.2017 15.00 2-14
05.12.2017 12.00 2-17,29
07.12.2017 15.00 2-17
11.12.2017 12.00 2-17,29
15.00 2-14
19.12.2017 12.00 2-17,29
21.12.2017 12.00 2-17,29
Довгоп’ятий Ю.М. 04.12.2017 12.30–13.30 – групи

КІ, СН-11

 

 

13.30–14.30 – групи

РТ, РВ, РБ-1

ЕТ-11, РТ-21

 

2-17, 18
05.12.2017 2-17, 18
06.12.2017 2-17, 18
07.12.2017 2-17, 18
08.12.2017 2-17, 18
11.12.2017 2-17, 18
12.12.2017 2-17, 18
13.12.2017 2-17, 18
14.12.2017 2-17, 18
15.12.2017 2-17, 18
18.12.2017 2-17, 18
19.12.2017 2-17, 18
20.12.2017 2-17, 18
21.12.2017 2-17, 18
22.12.2017 2-17, 18
Крамар О.І. 04.12.2017 12.00-13.00 ММ-2, МП-2 2-18, 29
05.12.2017 14.30-16.00 ММ-2, МП-2 2-18, 29
07.12.2017 11.00-12.00 ММ-21 2-18
14.00-15.00 ММ-22, МП-21 2-18, 29
08.12.2017 13.30-14.30 ММ-2, МП-2 2-18, 29
11.12.2017 11.00-12.30 всі групи 2-18, 29
12.12.2017 14.30-16.00 всі групи 2-18, 29
14.12.2017 13.00-14.30 всі групи 2-18, 29
15.12.2017 13.00-14.30 всі групи 2-18, 29
18.12.2017 11.00-12.00 всі групи 2-18, 29
19.12.2017 13.00-14.30 всі групи 2-18, 29
21.12.2017 14.00-15.00 всі групи 2-18, 29
26.12.2017 13.00-14.00 АТ-505, КІ-502 2-32, 29
28.12.2017 14.30-16.00 АТ-505, КІ-502 2-32, 29
Рокіцький О.М. 04.12.2017 10.00 2-17
07.12.2017 12.00 2-66
13.12.2017 12.30 2-66
20.12.2017 12.30 2-66
27.12.2017 12.30 2-66

 

на осінній семестр 2017/2018 н.р.

Прізвище викладача Тиждень Дні тижня Год. Примітка Ауд.
Скоренький Юрій Любомирович I понеділок 13.00-14.20 СІ, СН, СБ, СТ-1

СБ-2

2-32
ІІ вівторок 11.10-12.30 2-17, 29
I, ІІ четвер 14.40-16.00 2-18
Дідух Леонід Дмитрович I, ІІ середа 14.40-16.00 КІ-11 2-66
Довгоп’ятий Юрій Миронович I, ІІ середа 12.30-13.30 ЕТ-11

КІ-11

СН-11

РВ, РТ, РБ-1

РТ-2

2-17, 32
I, ІІ четвер 12.30-13.30 2-17, 32
Крамар Олександр Іванович I, ІІ понеділок 14.40-16.00 МП-21

ММ-21

ММ-22

2-29, 32
I, ІІ четвер 14.40-16.00 2-29, 32
Кульчицький Віктор Іванович ІІ середа 13.00-14.20 СІ, СН, СБ, СТ-1 2-66
I 14.40-16.00 2-66
Сіткар Оксана Андріївна I, ІІ вівторок 12.30-13.00 СП-1

РТ, РБ, РВ-2

СБ-2

РП, РТ-4

2-66
I, ІІ четвер 13.00-14.00 2-66
Нікіфоров Юрій Миколайович I, ІІ понеділок 14.40-16.00 ЕТ-11

ЕТ-21, ЕТ-22

2-66
I, ІІ п’ятниця 12.30-13.00 2-66
Рокіцький Олександр

Михайлович

І, II вівторок 14.30-15.00 СІ-11, СІ-12 2-17
І, II четвер 16.00-16.30 2-17