Триває конкурс МАН “Цікава фізика”

Тернопільське обласне комунальне територіальне відділення МАН України та кафедра фізики Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя запрошують школярів 9-11 класів взяти участь в конкурсі «Цікава фізика», який триватиме до травня 2017 року.  Учасники повинні  запропонувати спосіб розв’язування одної або кількох задач із завдання konkurs-physMAN2017. Для перемоги не обов’язково розв’язати всі задачі – потрібно ретельно проаналізувати умови, проявити найбільш творчий підхід і ґрунтовні знання фізичних законів. Переможці будуть нагороджені під час науково-популярних лекцій “Горизонти науки”, які відбуватимуться в ТНТУ в рамках Всеукраїнського фестивалю науки. Детальніше про умови конкурсу читайте на сторінці ТОКТВ МАН України.